دانلود و مشاهده برای همه کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.
1:13

برگزاری نمایشگاه با تکنولوژی واقعیت مجازی Exhibition Virtual Reality

برگزاری نمایشگاه با تکنولوژی واقعیت مجازی Exhibition Virtual Reality

جولای 13, 2020
415
بدون نظر
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

■ گالری لیلیت توانسته است معنای واقعی برگزاری نمایشگاه Exhibition Virtual Reality با تکنولوژی V.R واقعیت مجازی را حقیقت بخشد (برخلاف برخی دیگر از گالری‌های آنلاین که با ادعا به گالری‌ مجازی بودن که تنها یک Image gallery هستند) طراحی و اجرای سبکی جدید و متفاوت در عرصه گالری‌داری می‌باشد که با ایده‌های نوین و خلاقانه توانسته با کمک تکنولوژی واقعیت‌ مجازی شیوهٔ نمایش و برپایی گالری‌ها و نمایشگاه‌های هنری را از حالت سنتی و قدیمی به سبکی مدرن و نوآورانه تبدیل نماید.

گالری‌ لیلیت با استفاده از تکنولوژی واقعیت‌ مجازی، آثار هنرمندان را در فضای سالن نمایشگاه مجازی با احساس حقیقی به صورت آنلاین نمایش عموم می‌گذارد ضمن اینکه بازدید کنندگان نیز حسی نو و دلپذیر را از بازدید یک نمایشگاه VR تجربه خواهند کرد، این تکنولوژی توسط گالری‌ لیلیت برای اولین‌بار است که با این ویژگی‌ها و امکانات درخدمت هنرمندان قرار گرفته است.

و اکنون فرصتی ویژه را برای هنرمندان گرامی فراهم نموده تا آثار خود را به نحوه احسنت و درجایگاه شایسته در معرض تماشای هزاران و میلیون‌ها بازدیدکننده اعم از هنرمندان دیگر و علاقه‌مندان هنر از سراسر ایران و جهان به نمایش بگذارند، به گونه‌ای که برای نمایش آثار هنرمند سالنی درنظر گرفته خواهد شد و بصورت دیجیتالی محیط‌ سازی می‌شود. باتوجه به اینکه از فروش آثار هنرمندان هیچگونه سهم سود و درصدی از ایشان گرفته نخواهد شد و خریداران بدون واسطه اقدام به خرید آثار می‌نمایند.

اطلاعات بیشتر:

★ برگزاری و رزرو نمایشگاه و گالری واقعیت مجازی

کد به اشتراک گذاری وبلاگ / سایتنظر بدهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید .