دانلود و مشاهده برای همه کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.
3:12

آیا آقای روحانی نمی‌دانست که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد؟! یا می‌دانست، ولی…؟!

آیا آقای روحانی نمی‌دانست که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد؟! یا می‌دانست، ولی…؟!

آگوست 14, 2021
221
بدون نظر
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

آیا آقای روحانی نمی‌دانست که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد؟ یا می‌دانست؟ اگر نمی‌دانست، او چگونه شخصیتی است که بارها در مذاکره با غرب حاضر شده و غربی‌ها خیانت کردند و ایشان در کتاب‌های خاطرات خودش این را نوشته و بعد باز دوباره اعتماد می‌کند! آیا او نمی‌دانست حرفی را که مقام معظم رهبری فرمود که تجربه کردیم که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد؟ اگر یک نفر در ایران اسلامی می‌خواست بفهمد که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد باید شخص آقای روحانی باشد. اگر این تجربیات که جلوی چشم آقای روحانی بوده و در متن‌اش بوده، ازش برداشت نکرده بوده که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد، پس او چرا دوباره اعتماد کرد؟ آیا او اینقدر نادان است؟ آیا چند نقطه؟! آیا در برجام اگر او اعتماد کرد و شکست خوردید امضای کری قابل اعتماد نیست، دوباره چند روز پیش بردارد صحبت بکند به اینکه ما اگر در مقابل غرب در همین مذاکرات اخیر کوتاه می‌آمدیم تحریم‌ها حل بود. دوباره این را گفت! مقابل چشم ما ملّت! آیا کسی هست او را محاکمه کند؟ یا بررسی کند او از نظر دارایی‌های عقلی کم است؟

مشاور ارشد ایشان آقای سریع القلم که اعتقادی به بسیاری از مواضع انقلابی ما ندارد، در سخنرانی گفته است که از اول معلوم بود برجام ناموفق است!

آقای سریع القلم: «چرا معلوم بود که برجام به جایی نخواهد رسید؟ من خاطرم هست چندماه قبل از برجام مقاله‌ای نوشتم بر اینکه برجام به جایی نمی‌رسد چون مسئلۀ آمریکا با ایران موضوع هسته‌ای نیست. موضوع هسته‌ای در مشکلاتی که ایران و آمریکا با هم دارند موضوع سوم است. موضوع اول یک چیز دیگر است. هشتاد درصد هم آن موضوع اول است. من خاطرم هست حتی به قدری این بحث مطرح‌کردن نافرجام بودن برجام آن‌موقع سخت بود گفتن‌اش که حتی روزنامه‌ای مثل شرق گفت شما چرا دارید این مسئله را مطرح می‌کنید؟ ما داریم به پیشرفت‌های بزرگی می‌رسیم.»

آقا مشاور غربگرای شما به شما این را گفت! از انقلابیون که نشنیدی، از آقای سریع القلم که نشنیدی؛ از چه کسی حرف می‌شنوی تو؟!

کد به اشتراک گذاری وبلاگ / سایتنظر بدهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید .