دانلود و مشاهده برای همه کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

مرتب سازی بر اساس : تاریخ بازدید تصادفی
15:28

پکیج آموزش پرانا هیلینگ متوسطه

26 آوریل 21
468
بدون نظر

این آموزش با تمرینات عملی و قدم به قدم تهیه شده است.اطلاعات بیشتر و تهیه از سایت راز ساده یا عصرها با تلفن ۰۹۱۳۸۳۱۰۸۸۹ تماس بگیرید

15:28

آموزش انرژی درمانی در ایران

24 آوریل 21
483
بدون نظر

آموزش پرانا هیلینگ یا انرژی درمانی به صورت قدم به قدم با تمرینات عملی و با کیفیت عالی برای علاقمندان و هنرجویان در دو سطح آماده شده است. هر سطح این آموزش شامل ۳ عدد دی وی دی آموزش + ۱ عدد دی وی دی هدیه میباشد. اطلاعات بیشتر و تهیه پکیج از سایت راز ساده یا با تلفن ۰۹۱۳۸۳۱۰۸۸۹ عصرها ساعت ۱۴ تا ۱۸ تماس بگیرید.

0:52

استریا چیست و چطور می توان آن را درمان کرد؟

04 اکتبر 20
519
بدون نظر

استریا یا همان ترک پوستی مشکلی است که برای اکثر افراد اتفاق میوفتد، در این ویدیو در مورد علت به وجود آمدن ترک های پوستی و روش های پیشگیری و درمان توضیح دادیم

3:43

کنترل اضطراب ناشی از کرونا

03 سپتامبر 20
491
بدون نظر

کنترل اضطراب ناشی از کرونا

2:23

نکاتی درباره تشخیص ابتلا به کرونا از سرماخوردگی

02 آگوست 20
414
بدون نظر

یکی از شیوه‌های فریبنده ویروس کرونا در ابتلا کردن افراد شباهت علائم آن با آنفلوآنزا و سرماخوردگی است. با اینحال اما بین این بیماری‌ها تفاوت‌هایی نیز وجود دارد.

برچسب ها :
1:30

پاسخ به ۱۰ سوال رایج کرونایی

26 جولای 20
407
بدون نظر

شیوع گسترده اپیدمی کرونا در کشور و طولانی شدن مدت زمان آن می‌تواند باعث ایجاد تردید در میان مردم در خصوص تغییر شرایط، علائم و راهکار‌های پیشگیری از کرونا شود. در این ویدئو به ۱۰ سوال رایج پاسخ داده می‌شود.

0:58

تولید اولیه واکسن کرونا بر اساس مولکول‌های reprnas

23 جولای 20
504
بدون نظر

درادامه تولید اولیه واکسن کرونا بر اساس مولکول‌های reprnas را ببینید.

برچسب ها :
5:33

آیا دادن تست تشخیص کرونا مفید است؟

22 جولای 20
412
یک نظر

شیوع گسترده ویروس کرونا و مرگ و میرهای ناشی از ابتلا به این ویروس موجی از استرس و نگرانی را ایجاد کرده است. تا آنجا که بسیاری از افراد حاضرند با پرداخت هر مبلغی با رجوع به آزمایشگاه‌ه‌ها نسبت به دادن تست تشخیصی کرونا اقدام کرده و از ابتلا یا عدم ابتلای خود آگاه شوند. اما سوال این است که آیا دادن تست تشخیصی کرونا مفید است؟ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به این سوال پاسخ می‌دهد.

4:24

نکاتی درباره زایمان و شیردهی در روزگار کرونایی

22 جولای 20
475
بدون نظر

تولد نوزادان و ورودشان به جهان ما در روزگار کرونایی هم ادامه دارد. اما خانواده‌ها و به‌ویژه مادران با توجه به انتشار گسترده ویروس ناشناخته کرونا دچار نگرانی‌هایی درخصوص مراحل مختلف زایمان تا تولد و شیردهی به نوزادشان هستند. دانشگاه علوم پزشکی مشهد با انتشار ویدئویی به سوالات شما در اینباره پاسخ می‌دهد.