دانلود و مشاهده برای همه کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

مرتب سازی بر اساس : تاریخ بازدید تصادفی
1:45

تریلر مستند Richard Hammonds Workshop 2021

18 نوامبر 21
81
بدون نظر

دانلود مستند Richard Hammonds Workshop 2021 در: www.fileniko.com

9:00

پول های گنده گویی و شرارت های عردوغان در منطقه را چه کسانی تامین میکنند؟

04 اکتبر 21
245
بدون نظر

پشت پرده اتفاقات مرزهای آذربایجان و ایران پول های گنده گویی و شرارت های عردوغان در منطقه را چه کسانی تامین میکنند؟

5:38

خیانت هایِ روحانی و مخالفت او با رهبری

28 سپتامبر 21
389
بدون نظر

بسم الله الرحمن الرحیم تحلیل

5:10

استاد رائفی پور خیانت های دولت روحانی

28 سپتامبر 21
415
بدون نظر

خیانت های دولت روحانی

34:27

مستند بدون فیلتر

02 سپتامبر 21
434
بدون نظر

تلگرام پیام رسانی است که با نقض قانون کشورهای مختلف و خودداری از در اختیار قراردادن اطلاعات مجرمانی که از آن برای پیشبرد اهداف شوم خود استفاده می‌کنند، نقاب از چهره واقعی خود برداشته است. این فیلم روایتی است مستندگونه از ناگفته‌های پیام رسان تلگرام و نقش آن در رشد جرایم سایبری و مطالب منافی عفت و نیز حملات تروریستی داعش در برخی کشورهای اروپایی و همچنین حملات تروریستی داعش در ایران.

0:53

تریلر مستند Car Masters Rust to Riches 2018

29 آگوست 21
293
بدون نظر

تریلر مستند Car Masters Rust to Riches 2018 در: www.fileniko.com

48:31

مستند فریب (از فتنه ٨٨ تا فتنه ٩٨) و توطئه علیه رهبری (خیلی خیلی مهم)

28 آگوست 21
419
بدون نظر

مستند فریب به بازگونمایی دستهای پنهانی در داخل می پردازد که تلاش دارند با ایجاد تورم موجب آشوبی بزرگ در میان مردم شوند. مرور فتنه ۸۸ و پشت پرده آن. دیدار خاتمی با جرج سوروس یهودی. نقش حسن روحانی و اطرافیان وی در فتنه های ۹۶ و ۹۷ و ۹۸٫ مذاکرات مخفی حسن روحانی با اسرائیلی ها در سال ۶۵٫

3:12

آیا آقای روحانی نمی‌دانست که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد؟! یا می‌دانست، ولی…؟!

14 آگوست 21
339
بدون نظر

آیا آقای روحانی نمی‌دانست که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد؟ یا می‌دانست؟ اگر نمی‌دانست، او چگونه شخصیتی است که بارها در مذاکره با غرب حاضر شده و غربی‌ها خیانت کردند و ایشان در کتاب‌های خاطرات خودش این را نوشته و بعد باز دوباره اعتماد می‌کند! آیا او نمی‌دانست حرفی را که مقام معظم رهبری فرمود که تجربه کردیم که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد؟ اگر یک نفر در ایران اسلامی می‌خواست بفهمد که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد باید شخص آقای روحانی باشد. اگر این تجربیات که جلوی چشم آقای روحانی بوده و در متن‌اش بوده، ازش برداشت نکرده بوده که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد، پس او چرا دوباره اعتماد کرد؟ آیا او اینقدر نادان است؟ آیا چند نقطه؟! آیا در برجام اگر او اعتماد کرد و شکست خوردید امضای کری قابل اعتماد نیست، دوباره چند روز پیش بردارد صحبت بکند به اینکه ما اگر در مقابل غرب در همین مذاکرات اخیر کوتاه می‌آمدیم تحریم‌ها حل بود. دوباره این را گفت! مقابل چشم ما ملّت! آیا کسی هست او را محاکمه کند؟ یا بررسی کند او از نظر دارایی‌های ..