دانلود و مشاهده برای همه کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

مرتب سازی بر اساس : تاریخ بازدید تصادفی
45:36

مستند تخت گاز(Top Gear) ویژه برنامه ویتنام (بخش دوم) دوبله فارسی

24 ژانویه 21
37
بدون نظر

ویژه برنامه مستند تخت گاز به صورت (دوبله فارسی)(قسمت دوم)… در این قسمت که برای اولیمن بار در ۲۸ دسامبر ۲۰۰۸ پخش شد، سه مجری برنامه را به ویتنام برده ولی به دلیل گران بودن ماشین با موتور به گردش میپردازند. آنها با موتور ۱۰۰۰ مایل (۱۶۰۰ کیلومتر) در سراسر ویتنام را طی می کنند ، از شهر سایگون شروع می کنند ، به سمت شمال به سمت شهر Hạ Long سفر می کنند.

42:46

مستند تخت گاز(Top Gear) ویژه برنامه ویتنام (بخش اول) دوبله فارسی

22 ژانویه 21
163
بدون نظر

ویژه برنامه مستند تخت گاز به صورت (دوبله فارسی)… در این قسمت که برای اولیمن بار در ۲۸ دسامبر ۲۰۰۸ پخش شد، سه مجری برنامه را به ویتنام برده ولی به دلیل گران بودن ماشین با موتور به گردش میپردازند. آنها با موتور ۱۰۰۰ مایل (۱۶۰۰ کیلومتر) در سراسر ویتنام را طی می کنند ، از شهر سایگون شروع می کنند ، به سمت شمال به سمت شهر Hạ Long سفر می کنند.

0:51

محمدرضا علیمردانی صداپیشه دیرین دیرین شما را به دیدن آن دعوت میکند

23 نوامبر 20
830
بدون نظر

دوستان سریال دیرین دیرین را میتوانید با زدن بر روی لینک های زیر بببینید. ما همه قسمت هاا را قرار میدهیم فقط به دلیل اینکه فیلم ها باید از مرحله تایید تی وی نیکو بگذرد شاید همان روزی که پخش میشود در سایت نباشد اما حتما قرار میگیرد. دوستان توجه داشته باشید هرهفته دو قسمت پخش میشود. لطفا پنج ستاره بزنید. باتشکر🌹 لینک قسمت هایی که تا الان قرار گرفته است:👇 دیرین دیرین احمقانه ترین سریال ایران قسمت اول (گودزیلا) دیرین دیرین احمقانه ترین سریال ایران قسمت دوم (جنایات و مکافات نامتناسب) دیرین دیرین احمقانه ترین سریال ایران قسمت سوم (بانوایان) دیرین دیرین احمقانه ترین سریال ایران قسمت چهارم (ویلهلم وارد می شود) دیرین دیرین احمقانه ترین سریال ایران قسمت پنجم (شاخ اینستای گرام) دیرین دیرین احمقانه ترین سریال ایران قسمت ششم (وجدان بدخیم وی) دیرین دیرین احمقانه ترین سریال ایران قسمت هفتم (جمعه) دیرین دیرین احمقانه ترین سریال ایران قسمت هشتم (اینیوعه مسطح)

1:11

تریلر مستند Tiny Creatures 2020

20 اکتبر 20
524
بدون نظر

دانلود مستند Tiny Creatures 2020 موجودات کوچک در: www.fileniko.com

1:27

تریلر مستند High Score 2020

19 اکتبر 20
731
بدون نظر

دانلود مستند High Score 2020 امتیاز بالا در: www.fileniko.com

51:45

مستند تخت گاز ویژه برنامه قطبی دوبله فارسی

14 اکتبر 20
1,081
بدون نظر

ویژه برنامه مستند تخت گاز به صورت (دوبله فارسی)… این قسمت که برای اولین بار در ۲۵ جولای ۲۰۰۷ پخش شد، سه مجری برنامه را به رزولوت در کانادا میبرند تا ۶۵۰ کیلومتر تا قطب شمال را طی کنند و مسابقه ای را بین ماشین و سگها برگزار کنند.

52:02

مستند تخت گاز (Top Gear) ویژه برنامه آمریکا دوبله فارسی

14 اکتبر 20
1,528
بدون نظر

ویژه برنامه مستند تخت گاز به صورت (دوبله فارسی)… این قسمت که برای اولین بار در ۱۱ فوریه ۲۰۰۷ پخش شد، سه مجری برنامه را ایالات متحده میبرند تا با هزار دلار برای خودشان ماشین بخرند و عرض ایالات متحده را طی کنند.

48:33

مستند تخت گاز (Top Gear) ویژه برنامه المپیک زمستانی دوبله فارسی

13 اکتبر 20
778
بدون نظر

ویژه برنامه مستند تخت گاز به صورت (دوبله فارسی)… این قسمت که برای اولین بار در ۱۲ فوریه ۲۰۰۶ پخش شد، سه مجری برنامه را لیلیهَمِر نروژ میبرند تا المپیک زمستانی ماشینی خودشان را برگزار میکنند.

41:21

مستند تخت گاز (Top Gear) فصل۲۲ قسمت ۸ (بخش دوم) دوبله فارسی

12 اکتبر 20
1,068
بدون نظر

مستند تخت گازبه صورت (دوبله فارسی) قسمت هشتم (بخش دوم)… در صورتی که ویدیو صدا نداشت آن را دانلود کرده و با برنامه VLC آن را پخش نمایید… این قسمت آخرین قسمت مستند تخت گاز یا (Top Gear) بود که جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند آن را اجرا میکردند… در این قسمت به خاطر درگیری و دعوای جرمی کلارکسون با یکی از تهیه کننده های برنامه، او در استودیو حاضر نیست… این سه مجری در ادامه از تخت گاز جدا شدند و برنامه گرند تو را ساختند. آپلود بعدی ویژه برنامه های تخت گاز