دانلود و مشاهده برای همه کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

مرتب سازی بر اساس : تاریخ بازدید تصادفی
4:46

نماهنگ | عبرت آیندگان

03 آگوست 21
45
بدون نظر

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در آخرین دیدار رئیس‌جمهور و هیئت دولت دوازدهم تجربه‌ی دولت دکتر روحانی در اعتماد به غرب را برای آیندگان عبرت‌آموز خوانده و تأکید کردند «در این دولت معلوم شد که اعتماد به غرب جواب نمیدهد». رهبر انقلاب گره زدن حل مشکلات کشور به همراهی غربی‌ها را نیز اقدامی اشتباه از سوی دولتمردان دانسته و متذکر شدند که «مطلقاً نبایستی برنامه‌های داخلی را به همراهی غرب موکول کرد و منوط کرد،‌ چون قطعاً شکست میخورَد، قطعاً ضربه میخورَد. شماها هم هر جایی که کارهایتان را منوط کردید به همراهی غرب، ناموّفق ماندید؛ هر جایی که بدون اعتماد به غرب، خودتان قد عَلَم کردید و حرکت کردید موفّق شدید.» به همین مناسبت پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در نماهنگ «عبرت آیندگان» بخش‌هایی از بیانات سال ۱۳۹۱ رهبر انقلاب در دیدار اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره‌ی تجربه‌ی اعتماد به آمریکا را برای نخستین‌بار منتشر کرده است. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از دهه‌های گذشته همواره استدلال‌هایی برای بی‌اعتمادی به غرب و ضررهای مذاکره با آمریکا -جز در بعضی مسائل مشخص- بیان کرده‌اند که طرفداران مذاکره با آمریکا جوابی برای این استدلال‌ها نداشته‌اند. ایشان ..

11:13

ساخت تبر زیبای شیشه ای

06 جولای 21
431
بدون نظر

ساخت تبر زیبای شیشه ای

0:25

تریلر مستند LFG 2021

27 ژوئن 21
356
بدون نظر

دانلود مستند LFG 2021 در: www.fileniko.com

1:41

تریلر مستند An Unknown Compelling Force 2021

27 ژوئن 21
99
بدون نظر

دانلود مستند An Unknown Compelling Force 2021 در: www.fileniko.com

2:24

تریلر مستند Clarkson’s Farm 2021

24 ژوئن 21
139
بدون نظر

دانلود مستند مزرعه کلارکسون Clarkson’s Farm 2021 در: www.fiuleniko.com

3:41

آمریکایی ها چه برنامه ای برای ایران چیده اند؟ هدف آمریکا از برجام چیست؟

18 ژوئن 21
133
بدون نظر

نماینده سابق جنبش سبز : اول معیشت و اقتصاد مردم ایران را پیوند زدند به برنامه هسته ای، گفتند اگر میخواهید مشکلاتتان حل شود برنامه هسته ای را جمع کنید…با این کار برنامه هسته ای را ناکارآمد کردند… اما اکنون آمریکا دنبال برجام دو است یعنی پیوند زدن قدرت نظامی ما با معیشت مردم… اگر میخواهید تحریم ها برداشته شود، برنامه نظامی و موشکی تان را محدود کنید… بعد نوبت حضور منطقه ای ایران… سپس پیوند معیشت مردم به مسائل حقوق بشری که مد نظر آمریکاست… مردم ایران، برنامه آمریکایی ها برای ایران، آخرش تجزیه ایران است… استراتژی نهایی آمریکا در قبال ایران، تجزیه ایران است… اگر تن دهیم به برجام هایی که آمریکایی ها میخواهند به ما تحمیل کنند آخرش تجزیه ایران است.

14:43

مستند شمع و پروانه

18 ژوئن 21
82
بدون نظر

مستند شمع و پروانه گفت و گویی با کادر درمان متشکل شده از آیتم هایی از جمله…. ۱- دشمن تون در چه حاله؟ ۲- حال کادر درمان چطوره؟ ۳- چرا در اوج کرونا به میدان آمدید؟ ۴- بدون تعارف با مسئولین حرف بزنید کاری از گروه جهادی شهر خدا با همکاری چهارراه خبر شهرستان نجف آباد کارگردان: رضا گلی طراح و تهیه کننده: ناصر عباسی تصویربردار: میلاد کاظمی دستیار تصویر: بهنام ملیانی تدوین و تیتراژ: محمد صادق ستاری

1:42

تریلر مستند My Name Is Francesco Totti 2020

18 ژوئن 21
78
بدون نظر

دانلود مستند My Name Is Francesco Totti 2020 با دوبله فارسی در: www.fileniko.com

0:46

اصلح یعنی چه کسی؟

17 ژوئن 21
127
بدون نظر

اصلح یعنی چه کسی؟ اصلح کسی است که هم به ترقی و پیشرفت کشور و توسعه‌ی اقتصادی و غیراقتصادی بیندیشد؛ هم زیر توهمات مربوط به توسعه، آن‌چنان محو و مات نشود که از یاد قشرهای مظلوم و ضعیف غافل بماند. اصلح کسی است که به فکر معیشت مردم، دین مردم، فرهنگ مردم و دنیا و آخرت مردم باشد. اصلح کسی است که بتواند این بارِ عظیم را بر دوش بگیرد؛ هر کسی نمی‌تواند این بار را بر دوش بگیرد؛ نشاط و حوصله و همت و قدرتِ لازم و هوشمندی لازم دارد. البته هر کس صلاحیتش در مراکز قانونی تأیید شود، صالح است؛ اما باید در بین صالح‌ها گشت و صالح‌تر را پیدا و او را انتخاب کرد. این، هنر شما مردم است. ۱۳۸۴/۰۲/۱۷