دانلود و مشاهده برای همه کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

مرتب سازی بر اساس : تاریخ بازدید تصادفی
6:35

مراحل کاشت ایمپلنت دندان

۱۱ تیر ۹۸
999
بدون نظر

مراحل کاشت ایمپلنت دندان

8:58

معرفی ۱۵ گوشی برتر سال ۲۰۱۹

۲۰ خرداد ۹۸
591
بدون نظر

معرفی ۱۵ گوشی برتر سال ۲۰۱۹ (فارسی)

29:01

Google Stadia Connect کنفرانس رونمایی از پلتفرم گوگل استیدیا

۱۹ خرداد ۹۸
282
بدون نظر

کنفرانس Google Stadia Connect شرکت گوگل با نام Stadia Connect راس ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه پنج شنبه ۱۶ خرداد به وقت تهران آغاز شد.با ظهور پدیده پردازش ابری بازی‌های ویدئویی، شرکت گوگل نیز تصمیم گرفته تا معرفی پلتفرم استریم ابری خود با نام گوگل استیدیا به رقابت با دو شرکت سونی و مایکروسافت بپردازد. در کنفرانس GDC 2019، گوگل برای نخستین بار از این پلتفرم رونمایی و اطلاعاتی از آن را منتشر کرد. در همان زمان گوگل وعده داد که جزئیات بیشتر را در تابستان سال جاری منتشر خواهد کرد.

1:08

ویدئوی رسمی گوشی هواوی مدل Y7 Prime 2019

۰۸ اردیبهشت ۹۸
830
بدون نظر

ویدئوی رسمی گوشی هواوی مدل Y7 Prime 2019

1:45

ذخیره سازی در دنیای امروز

۰۷ اردیبهشت ۹۸
254
بدون نظر

ذخیره سازی در دنیای امروز

برچسب ها :
5:02

مقایسه سرعت شیائومی ردمی نوت ۷ پرو با گلکسی A50

۰۳ اردیبهشت ۹۸
900
بدون نظر

مقایسه سرعت شیائومی ردمی نوت ۷ پرو با گلکسی A50

1:15

معرفی PLC S7-1200 Siemens

۲۷ فروردین ۹۸
254
بدون نظر

سری PLC های ۱۲۰۰ جایگزین سری های ۲۰۰ بوده و در پروژه های سطح متوسط کاربرد دارد و معمولا به صورت یکنواخت ارائه می شود . در مدلهای ۱۲۱۴،۱۲۱۵،۱۲۱۷ هشت کارت I/O روی رک صلی وجود دارد. درCPU 1212 سه کارت ورودی و خروجی روی رک و در CPU 1211 قابلیت اضافه کردن کارت وجود ندارد که البته میتوان با استفاده از ریموت I/O ها تحت پروفی نت ۱۲۸کارت و تحت پروفی باس ۲۵۶ کارت اضافه کرد. سری های ۱۲۰۰دارای پورت ethernet و قابلیت اتصال با HMI هایی که دارای این پورت است را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت آسام ایران مراجعه نمایید: https://asamiran.com

1:49:02

دانلود مراسم رونمایی از سرویس‌ های نرم‌ افزاری اپل Apple Its Show Time 2019

۱۱ فروردین ۹۸
257
بدون نظر

در این رویداد که تحت عنوان Show Time برگزار شد، اپل از سرویس‌های جدید نرم‌ افزاری خود در حوزه سرگرمی رونمایی کرد. تیم کوک با ارایه‌ی آمار و ارقامی از موفقیت سرویس‌های فعلی این شرکت در جذب کاربران خبر داد. اپل در ارایه سرویس‌ های جدید، سیاست تازه‌ ای را در پیش گرفته است تا بتواند بیشتر از گذشته به محتوای اختصاصی برای کاربران اکوسیستم اپل نزدیک شود. سرویس‌ های تازه‌ ی این شرکت مربوط‌ به چند شاخه اصلی می‌شود. مهم‌ترین اتفاق شب گذشته برای اپل، ورود به دنیای محتوای اختصاصی فیلم و رقابت با بزرگان بازار است. سرویس اپل تی‌ وی پلاس با حضور افراد سرشناس در سالن همراه بود تا اپل، مهر تایید هالیوود را هم به‌ همراه داشته باشد.

1:59

تکنولوژی جدید NVIDIA

۰۹ فروردین ۹۸
353
بدون نظر

تبدیل نقاشی مبتدی به اثر هنری با تکنولوژی جدید NVIDIA