دانلود و مشاهده برای همه کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

مرتب سازی بر اساس : تاریخ بازدید تصادفی
3:54

چگونه از شر خستگی مفرط خلاص شویم؟

۱۹ دی ۹۷
231
بدون نظر

چگونه از شر خستگی مفرط خلاص شویم؟

برچسب ها :
3:33

ماساژور گردنی شارژی بن کر Boncare S2

۱۵ آذر ۹۷
206
بدون نظر

برند انگلیسی بن کر Boncare را همه با انواع ماساژورهای با کیفیتش می شناسند، از صندلی های ماساژور معروفش گرفته تا ماساژور گردنی مدل S2 که ما امروز برای شما معرفی می کنیم. مدل S2 از نوع ماساژور مفهومی جدید است که از ایده دستگاه شارژی (بی سیم) با قابلیت حمل بهره می برد. این بدین معناست که از ماساژور می توان در خانه، محل کار، داخل خودرو و حتی در فضای باز بیرون نیز استفاده کرد. این دستگاه از طریق غلتک های تعبیه شده بر روی خود می تواند ماساژی دقیق نه تنها برای گردن و شانه، بلکه برای قسمت های دیگر بدن از جمله: کمر، دست، پا و حتی شکم نیز استفاده کرد. S2 از متریالی با کیفیت بالا، نرم، راحت، با دوام و قابل تهویه ساخته شده است. راحتی در استفاده، ماساژور Boncare S2 را به دستگاهی کاربر پسند تبدیل کرده است، شما تنها می توانید از طریق دکمه روی دستگاه و نگه داشتن آن به مدت ۳ ثانیه ماساژور را روشن کنید. همچنین این وسیله دارای عملکرد گرمایی است که تنها با فشردن دوباره دکمه و ..

0:00

۱۲ مسکن طبیعی درد دندان

۲۱ شهریور ۹۷
245
بدون نظر

۱۲ مسکن طبیعی درد دندان

9:11

راز موفقیت افراد موفق جهان و راز اقدام و عملگرایی چیست؟

۰۴ تیر ۹۷
353
بدون نظر

بزرگترین راز موفقیت افراد موفق جهان در چیست؟چرا همه مردم جهان موفق نیستند؟چرا افراد شکست خورده اقدام و عمل نمیکنند؟راهکار برای موفقیت می خواهید حتما این کلیپ از سری فیلم های رایگان “شنبه ها با وایت برد موفقیت”را ببینید و برای دیدن سایر آموزش های موفقیت فردی و قانون جذب به سایت راز موفقیت سر بزنید. www.razemovafaghiat.com ماهمیشه منتظر تماس شما هستیم:۰۹۱۲۱۷۵۲۸۵۴ و ۲۲۲۷۴۹۱۵ و razemovafaghiat_com@

2:16

ترک اعتیاد

۱۱ خرداد ۹۷
417
بدون نظر

ترک اعتیاد عوامل زيادي در ايجاد اعتياد و درمان آن نقش دارند . بر اي مثال : ژنتيک ، خانواده ، محيط زندگي ، بيماريهاي پايه مانند اضطراب و افسردگي ، مهارتهاي فردي اجتماعي . …. درمان جامع و کامل شامل دو مرحله است ۱ . درمان بستري يا سرپايي با هدف قطع کامل مواد ( سم زدايي ) ۲ . درمانهاي روانشناختي با هدف مهارت آموزي پيشگيري از هر موردي در ارائه آنچه در مرکز بستري خانه سپيد به عنوان درمان جامع اعتياد به مددجويان ارائه مي شود را در دو مرحله توضيح خواهيم داد مرحله اول روان درمانی ترک اعتیاد اين مرحله با ايجاد انگيزه ترک و قطع کامل مواد آغاز مي شود . بيمار داوطلبانه و با همت خانواده به مرکز معرفي مي شود . دوره کوتاه بستري به بيمار کمک ميکند تا در محيط کنترل شده و عاري از مواد با نظارت تيم پزشکي اقدام به قطع مصرف مواد نمايد بيماران به محض بستري به دقت تحت معاينات کامل پزشکي و بررسي سلامت بدني قرار مي گيرند ( نوار قلب ، کنترل علايم حياتي ، آزمايشات ..

0:37

مرکز ترک اعتیاد

۱۰ خرداد ۹۷
317
بدون نظر

چرا خانه سپید؟(خانه سپید کمپ نیست خانه سپید مرکز بستری ترک اعتیاد و درمان اعتیاد با پزشکان متخصص و کار ازموده و تیم کامل پزشکی است) درمان اعتیاد نیاز به تخصص وتجربه دارد ما آن را در یک مجموعه فراهم کرده ایم تاسیس مراکزی که پاسخگوی درمان بستری بیماران باشد درتمام رشته های پزشکی مدنظر بوده ودرمورد بیماری اعتیاد نیز همیشه به وجود چنین مراکزی احساس نیاز شده است.این مراکز در بسیاری از موارد می توانند سبب درمان وکمک به بیماران وخانواده های آنها شوند. با توجه به اینکه اعتیاد یک بیماری مزمن وعودکننده مغزی است که جنبه های مختلف زیستی ،روانی واجتماعی فرد را درگیرمی کند. تامین یک پاسخ موثر ومقرون به صرفه به این مشکل و ایجاد یک نظام یا سیستم سطح بندی شده درمانی اهمیت اساسی دارد.منظوراز یک نظام سطح بندی شده در دسترس بودن تمام سطوح درمانی شامل درمان سرپایی ودرمان بستری ووجود پیوندهای مشخص میان سطوح فوق است. جامع بودن درمان بستری به بیمارانی که به هردلیل به درمان های سبک ترپاسخ نداده اند کمک می کند. تغییر الگوی مصرف مواد به سمت مواد محرک ..

3:32

چه چیزی باعث یبوست می شود؟

۰۱ خرداد ۹۷
348
بدون نظر

چه چیزی باعث یبوست می شود؟

7:53

آموزش طب فشاری-نقطه به هوش آوردن

۰۱ خرداد ۹۷
287
بدون نظر

با فشار این نقطه از بدن به شخصی که غش کرده کمک کنید و به سادگی او را به هوش بیاورید.

0:00

علت خواب آلودگی بعد از ناهار چیست؟

۲۵ اردیبهشت ۹۷
328
بدون نظر

علت خواب آلودگی بعد از ناهار چیست؟

9:17

راز گوی های آرامش-تسبیح چینی

۱۹ اردیبهشت ۹۷
345
بدون نظر

با این تکنیک دوگانگی های بدن و چاکراها را متعادل سازید و خود را از افکار منفی و مزاحم برهانید.