دانلود و مشاهده برای همه کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

مرتب سازی بر اساس : تاریخ بازدید تصادفی
1:16

خشایار الوند نویسنده مجموعه پایتخت درگذشت

۱۱ اسفند ۹۷
126
بدون نظر

خشایار الوند نویسنده مجموعه پایتخت درگذشت منبع: سایت آپارات

2:33

هشدار امام خمینی(ره) به گران فروشان!

۰۸ اسفند ۹۷
130
بدون نظر

هشدار تکان دهنده امام خمینی(ره) به گران فروشان :من خوف آن را دارم که خدای ناخواسته به غضب خداوند قهار مبتلا گردیم و تر و خشک با هم بسوزند {قبل از تازیانه الهی به خود آیید}. +تصاویری جالب از برخورد با گران فروشی مرغ در سال ۵۸

2:55

نفوذ سپاه به ارتش آمریکا!!

۰۷ اسفند ۹۷
156
بدون نظر

تصاویر جدید و واضح از نفوذ سپاه به مرکز کنترل فرماندهی ارتش آمریکا سپاه به فرماندهی ارتش آمریکا نفوذ کرده و از دید دوربین پهباد آمریکا در حال رصد داعش است که ناگهان پهباد به دلیل نقص فنی سقوط میکند آمریکا پهباد دوم را میفرستد تا پهباد اول را نابود کند باز هم از طریق نفوذ و از دید دوربین پهباد دوم همه چیز را میبیند.

1:08

فوری: استعفای محمدجواد ظریف

۰۷ اسفند ۹۷
118
یک نظر

فوری: استعفای وزیر امور خارجه محمدجواد ظریف

2:51

هفت کیلومتر-پای پیاده

۰۴ اسفند ۹۷
156
بدون نظر

وقتی داستان فیلم بچه های آسمان تکرار شد. هفت کیلومتر دویدن با پای پیاده برای جایزه یک میلیون تومانی/احسان رییسی نوجوان سیزده ساله در مسابقه دو و میدانی که در شهر جالق سراوان برگزار شد مسافت هفت کیلومتری را با پای برهنه دوید و قهرمان شد.

3:44

حمله شدید رائفی پور به کاخ نشین ها!!!

۲۵ بهمن ۹۷
207
بدون نظر

برای سلامتی وتعجیل در فرج آقا صاحب الزمان صلوات راهکار های برون رفت از مشکلات فرهنگی و اقتصادی » ١۶ مرداد ٩٧ – اصفهان

2:15

خودرو کشنده فوق سنگین

۲۵ بهمن ۹۷
165
بدون نظر

رونمایی از خودرو کشنده فوق سنگین تانک بر بومی با نام «کیان ۵۰۰» این خودرو کشنده فوق سنگین تانک بر دارای مشخصات فنی و عملیاتی از جمله توان موتور ۵۰۰ اسب بخار، تعداد ۶ سیلندر، گیربکس ۱۶ سرعته با صفحه کلاچ دوبل، قدرت کشندگی ۲۰۰ تن و قدرت بارگیری ۶۰ تن، ظرفیت سوختگیری ۹۰۰ لیتر و وینچ تانک کشی فوق سنگین دوقلو است.دومین دستاورد رونمایی شده، سایت دیده بانی و کنترل مرزی سیار است.

0:41

فرار ناکام باقری درمنی از زندان

۲۶ آذر ۹۷
184
بدون نظر

فرار ناکام باقری درمنی از زندان

3:20

درگیری لفظی شدید بین فراستی و مجری «من و شما»

۱۰ آذر ۹۷
271
بدون نظر

درگیری لفظی شدید بین فراستی و مجری «من و شما»/ فراستی برنامه زنده را ترک کرد!

1:33

چرا بايد با خريد نقره سرمايه گذاري كنيم ؟ جايگزين كردن نقره به جاي طلا

۲۱ آبان ۹۷
212
بدون نظر

آیا نقره یک سرمایه گذاری خوب محسوب مي شود ؟ چرا باید آن را خريد؟ این قضيه كاملا طبيعي مي باشد كه شما براي سرمايه گذاري خود دچار شك شويد نقره نيز از اين قاعده مستثني نيست. در این ویدئو ۱۰ دلیل مهم را كه برای خريد شمش هاي نقره ای وجود دارد براي شما آورده ايم … برای خرید جواهرات نقره خاص و مدرن به سایت دکوریکور مراجعه فرمایید. www.decoricor.com