دانلود و مشاهده برای همه کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

مرتب سازی بر اساس : تاریخ بازدید تصادفی
1:13

کرونای انگلیسی از مدت‌ها پیش در ایران بود!

23 دسامبر 20
138
بدون نظر

مینو محرز، عضو ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: دلیل قرمز شدن همه ایران در این اواخر همین ویروس کرونای انگلیسی بود که خوشبختانه آن را کنترل کردیم!

0:44

تیراندازی سارق و راننده مسلح ۲۰۶ وسط شهر

22 دسامبر 20
119
بدون نظر

سارقی برای دزدی با اسلحه به سراغ راننده ۲۰۶ می‌رود و زمانی که در حال سرقت است راننده ۲۰۶ نیز اسلحه می‌کشئ و یکدیگر را با تیر میزنند که راننده خون ریزی می‌کند.

0:17

خداحافظی بشار رسن با بازیکنان پرسپولیس

20 دسامبر 20
79
بدون نظر

بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس پس از ناکامی در فینال آسیا اعلام کرد در دوحه می‌ماند، طی ٢٤ ساعت آینده رسما به باشگاه قطر اس سی می‌پیوندد و همبازی علی کریمی هافبک ایرانی سابق استقلال خواهد شد. ادامه ویدئو ها را در لینک موجود دنبال کنید: https://www.rouydad24.com/fa/news/244175

0:42

برخود پلیس روسیه با برگزاری یک مهمانی در محدودیت‌های کرونایی

20 دسامبر 20
95
بدون نظر

نحوه برخورد پلیس روسیه با کسانی که بدون توجه به محدودیت‌های دوران کرونا مهمانی مخفیانه ترتیب داده اند.

0:17

واکسن کرونا؛ دارویی که باعث تبدیل شدن انسان به تمساح می‌شود!

19 دسامبر 20
103
بدون نظر

ادعایی جنجالی بولسونارو رئیس‌جمهور کشور برزیل درباره تزریق واکسن کرونا. رویداد۲۴ بولسونارو رئیس‌جمهور کشور برزیل در ادعایی بسیار جنجالی گفت: «واکسن فایزر ممکن است انسان را به تمساح تبدیل کند.»

0:41

فیلم اولین گزارش عادل فردوسی پور از قطر

19 دسامبر 20
93
بدون نظر

عادل فردوسی پور گزاشگر ویژه AFC است که این بازی را مستقیما از اینستاگرام فارسی AFC گزارش می‌کند.

0:21

حسن آقا میری با پوشش عجیب در کنار سگ! +عکس

14 دسامبر 20
132
بدون نظر

انتشار تصویری از حسن آقامیری با شلوارک در کنار یک سگ بازتاب فراوانی داشته است. در یک برنامه تلویزیونی مجری از آقامیری انتقاد کرد که او با تکیه بر منبر رسول‌الله به شهرت رسیده و حالا عکس با شلوارک منتشر می کند. تصویر آقامیری انتقادات دیگری در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشته برخی او را متهم به وادادگی کرده‌اند.برخی دیگر می‌گویند آقا میری با همین فرمان حرکت کند سایت شرط‌بندی هم راه می‌اندازد.ظاهرا تصویر منتشر شده از آقامیری در ترکیه است، در همین راستا این شایعه نیز تقویت شده که او مهاجرت کرده است.

2:20

جنجال یک جشن تکلیف لاکچری در فضای مجازی

14 دسامبر 20
190
بدون نظر

بعد خبرساز شدنِ جشن‌های لاکچری نامزدی، ازدواج و تولد حالا جشن تکلیف هم به آن اضافه شده! انتشار ویدئویی از برگزاری یک جشن تکلیف لاکچری در فضای مجازی انتقاد کاربران شبکه‌های اجتماعی را به دنبال داشته است.

2:26

انتقاد از شلوارکِ حسن آقامیری در صداوسیما!

14 دسامبر 20
85
بدون نظر

انتشار تصویر حسن آقامیری، روحانی خلع لباس شده با شلوارک در فضای مجازی مورد انتقاد مجری تلویزیونی قرار گرفت.

2:37

حریرچی: خودمان جلوی دوربین واکسن کرونا را می‌زنیم

13 دسامبر 20
87
بدون نظر

معاون کل وزارت بهداشت درباره روند توزیع واکسن کرونا در ایران توضیحاتی ارائه کرد. رویداد۲۴ ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت: برای توزیع واکسن کرونا، ژن خوب و نورچشمی نداریم. خودمان جلوی دوربین واکسن کرونا را می‌زنیم. بسیاری از کادر درمان برای همدردی با مردم، واکسن آنفولانزا نزدند.