دانلود و مشاهده برای همه کاربران اینترنت ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران منطقه اصفهان از این سایت و دیگر سایت های مجموعه نیکو بدون محاسبه ترافیک و کاملا رایگان می باشد.

مرتب سازی بر اساس : تاریخ بازدید تصادفی
0:42

نجات نفس‌گیر کودک از بین دو دیوار

29 سپتامبر 20
16
بدون نظر

عملیات نفس‌گیر نجات کودک از درز انقطاع توسط آتش‌نشان‌های غیور ایرانی که منجر به نجات کودک آسیب دیده شد.

0:54

حرف‌های یک نماینده مجلس درمورد قالیباف روی آنتن زنده

29 سپتامبر 20
25
بدون نظر

حسن نوروزی، نماینده مجلس، در برنامه تهران ۲۰ شبکه تهران درباره کار کردن رئیس مجلس گفت: آقای قالیباف شما باید در هفته ۷ روز کار کنید نه ۲ روز.

0:56

آمارهای رئیس‌جمهور از رعایت پروتکل‌های بهداشتی

27 سپتامبر 20
59
بدون نظر

رئیس جمهور در ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ممکن است یک عده پروتکل ها را رعایت نکرده باشند، اما با وجود آمارهای خوشحال ناکننده همیشه ۵۰ درصد مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کردند.

2:18

تهران در آستانه تعطیلی یک هفته‌ای

27 سپتامبر 20
20
بدون نظر

معاون کل وزارت بهداشت با حضور در بخش گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما درباره اعمال محدودیت‌های کرونایی توضیحاتی را ارائه داد.

1:28

اعلام جزئیات طرح عرضه خودرو در بورس کالا

24 سپتامبر 20
31
بدون نظر

جواد فلاح، مدیر مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران: در طرح ارائه شده خودرو‌های وارداتی و داخلی که تیراژ بالا دارند در بستر معاملاتی بورس کالای ایران قرار خواهند گرفت.

0:39

آتش سوزی گسترده در کارخانه لبنیات میهن

24 سپتامبر 20
30
بدون نظر

شهر لبنیات دچار حادثه آتش سوزی هولناکی شد.

2:22

چرا ساعت را جلو عقب می‌کنیم؟

21 سپتامبر 20
192
یک نظر

بر اساس قانون تغییر ساعت رسمی کشور مصوب ۱۳۸۶ مجلس شورای اسلامی ساعت رسمی کشور در ساعت ۲۴ امشب سی‌ام شهریور یک ساعت به عقب برگردانده می‌شود.

2:14

تشبیه زن به جاروبرقی توسط کارشناس صداوسیما

21 سپتامبر 20
50
بدون نظر

پاسخ کارشناس صداوسیما، به پرسشی درباره اشتغال یا خانه‌داری زنان. رویداد۲۴ کارشناس صداوسیما، در پاسخ به پرسشی درباره اشتغال یا خانه‌داری زنان، می‌گوید زنی را که خانه‌دار نیست و بچه پرورش نمی‌دهد، با یک جارو برقی که جارو نمی‌کند یا خودروی شاسی‌بلند مدرنی که با آن مسافرکشی می‌کنند!

0:27

ماسک‌هایی با خواص درمانی تولید شد

20 سپتامبر 20
43
بدون نظر

یک گروه از محققان موفق شدند یک ماسک سیلیکونی ابداع کنند که می‌تواند علاوه بر مقابله با شیوع ویروس کرونا کرم‌های مرطوب‌کننده و… را به پوست صورت منتقل کند.

2:39

واکنش سخنگوی دولت به توییت ترامپ

16 سپتامبر 20
33
بدون نظر

سخنگوی دولت در پاسخ با پرسشی درباره ادعای اخیر ترامپ برای حمله به مواضع آمریکا با بیان اینکه شاید اقدام تبلیغاتی و خوراک انتخاباتی است و به خاک و خون کشیدن یا حتی اقدامات روانی برای به دست آوردن کرسی انتخاباتی امری نابخشودنی و خیانت است، گفت: سردار سلیمانی نماد صلح و مبارزه با تروریسم بود.